Adaptujeme první ročník

I letos jsme snad úspěšně adaptovali naše nové studenty a poodkryli jim taje jejich budoucího studia.

říjen 2023

Tentokrát nám počasí u Medlovského rybníka na Vysočině přálo a tak jsme mohli absolvovat bohatý program v původní podobě. Studenti se něco dozvěděli o místní krajině pohledem kartografů, fyzických i sociálních geografů, zahráli si zábavné Geoaktivity, prověřili soudržnost týmu při celodenní geošifrovačce, druhý večer zpestřil program GeoPub kvíz a poslední den se dozvěděli od odborníků z praxe, k čemu všemu jim to studium vlastně může být a jak se dá uplatnit v praxi. Přejeme úspěšné vykročení do studia.

Více fotek si můžete prohlédnout v této fotogalerii:

Adapťák 2023

Přehled všech článků