EGEA - European GEography Association

Egea Brno - logo

EGEA je organizace sdružující studenty geografie a mladé geografy ve smyslu sdílení a vyměňování geografických znalostí a zkušeností. Tato organizace byla založena v roce 1988 třemi původními entitami – Barcelonou, Varšavou a Utrechtem. Dnes působí EGEA na více než 90 univerzitách napříč Evropou, tyto jednotlivé skupiny se nazývají "entity", které se podílejí na pořádání kongresů, seminářů, výměnných pobytů a dalších naučných a zábavných programů. Účast všech je čistě dobrovolná a celá organizace funguje pouze na principu studenti studentům.

V České republice můžeme EGEA nalézt na univerzitách v Ústí nad Labem, Praze, Olomouci, Ostravě a samozřejmě také v Brně. Zde byla založena v roce 2010 a od té doby je velice aktivní entitou. Za svoji existenci jsme se nejen zúčastnili několika desítek akcí, ale také jsme několik pořádali.

Kontaktní osoby (CP)

Bez popisku

Lenka Černohousová

CP1: 06/2022 - současnost

Bez popisku

Eva Řípová

CP2: 06/2023 - současnost

Historie kontaktních osob
Bez popisku
Tomáš Hanousek

CP: 01/2019-06/2023

Bez popisku
Michaela Odehnalová

CP: 01/2019-06/2020

Bez popisku
Jakub Ondruch

CP: 4/2010-6/2012

Jak se přihlásit

Registrace je možná na následujícím odkazu, kde potřebujete kód od jedné z kontaktních osob (kontaktujte nás, prosím, na naše osobní profily na kterýchkoli sociálních sítích, kde nás najdete).

Jak nás kontaktovat, sledovat, kam se přidat

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info